W naszym internetowym  sklepie zielarsko-medycznym „Herbi”  oferujemy duży  wybór produktów naturalnych, które sami wykonujemy. Można zakupić herbatki ziołowe własnej produkcji z ziół popularnych, ale także z takich, które często zostały zapomniane, ale dzięki naszej pracy i pasji powracają na dobre do nas z polskich pól, łąk i lasów. Zestawy ziół są skomponowane na różne  dolegliwości, do stosowania przez cały rok. Zioła są zbierane i suszone w naszym gospodarstwie rolnym, pod nadzorem specjalisty zielarza -fitoterapeuty.

Sklep zielarski online posiada w swoim asortymencie także pojedyncze zioła. Mamy własnej produkcji maceraty olejowe, syropy ziołowe z własnoręcznie zbieranych ziół, jedyny w swoim rodzaju naturalny ocet jabłkowy własnej produkcji z własnych  jabłek zrobiony według tradycyjnej  receptury.

Oferujemy naturalne kosmetyki z ekstraktami roślinnymi: ziołowe  kremy, olejki  eteryczne i ziołowe olejki kosmetyczne, maści terapeutyczne, żele ziołowe, tinctury ziołowe, szampony, wyprodukowane na bazie ziół i olejków, bogate w dobroczynne substancje dla zdrowia i urody.

Nasz sklep zielarsko-medyczny wychodzi do klienta z ofertą telefonicznej konsultacji zielarskiej prowadzonej przez zielarza – fitoterapeutę Małgorzatę Rosińską w oparciu o wiedzę ziołolecznictwa.

Fitoterapia- ziołolecznictwo wykorzystuje rośliny lecznicze, ich właściwości zdrowotne  i  jest jednym  z ważniejszych alternatywnych i naturalnych sposobów wspomagania organizmu w czasie jego niedyspozycji, a także oczyszczania i podnoszenia odporności.

Kultywujemy tradycję ludową naturalnej medycyny ziołowej naszych przodków.

Będzie nam ogromnie miło przekazać Państwu część polskiego dziedzictwa zielarskiego.

Dzięki naszej wiedzy chcemy przekazać  to wszystko co ludziom przynoszą w darze rośliny lecznicze.